MAKEAWISH

Moje konto
Wyszukaj
zamknij

 

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, dokonując zakupu przez Internet, mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem.

Informujemy, że będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towar.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży, należy poinformować sprzedawcę o swojej decyzji poprzez przesłanie jednoznacznego oświadczenia za pomocą wiadomości email na adres: sklep@awish.pl lub pocztą, na adres: ul. Świętojańska 19/27, 15-277 Białystok. Mogą Państwo również skorzystać z formularza odstąpienia od umowy, który dostępny jest w zakładce „pliki do pobrania”.

Towar należy odesłać na adres: ul. Świętojańska 19/27, 15-277 Białystok, w terminie 14 dni od dnia, w którym przesłali Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Prosimy o należyte zabezpieczenie paczki aby ograniczyć ryzyko jej zniszczenia lub uszkodzenia w transporcie.

Zwrotu otrzymanych od Państwa płatności, w tym kosztów dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas) dokonamy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Zwrot płatności nastąpi w takiej samej formie, jaka została przez Państwa użyta w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzą się Państwo na inne rozwiązanie, które nie będzie się wiązało dla Państwa z żadnymi dodatkowymi opłatami. Zwrot płatności może zostać wstrzymany do chwili otrzymania z powrotem zwracanych towarów lub dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Informujemy, że ponoszą Państwo odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zamówionego towaru, wynikającej z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

 

REKLAMACJE

Zgłoszenia reklamacji zakupionego towaru można dokonać za pomocą oświadczenia zawierającego informację dotyczącą rodzaju nabytego towary, zwięzły opis zaistniałej wady wraz z roszczeniem oraz zwrotne dane teleadresowe. Istnieje przy tym możliwość skorzystania z formularza reklamacji dostępnego w zakładce: ”pliki do pobrania”.

Reklamowany towar należy odesłać wraz z oświadczeniem o składanej reklamacji oraz dowodem zakupu (np. paragon, faktura, potwierdzenie z karty) na adres: Świętojańska 19/27, 15-277 Białystok.

O sposobie  rozpatrzenia reklamacji Klient zostanie poinformowany w ciągu 14 dni od momentu przyjęcia zgłoszenia

 

Szczegóły dotyczące procedury dokonywania zwrotu oraz reklamacji towaru zostały opisane w Regulaminie sklepu.

 

Wykorzystujemy pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz do celów statystycznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij